AVIS – balustrady ze stali nierdzewnej.
Jesteśmy krajowym liderem w zakresie produkcji, sprzedaży oraz importu elementów balustrad nierdzewnych. Działając nieprzerwanie w branży od 2009 roku, słyniemy z rzetelnej produkcji, terminowych dostaw oraz elastycznych warunków współpracy handlowej w działach systemów balustrad nierdzewnych, zadaszeń ze stali nierdzewnej, balkonów francuskich oraz obrotu stalą.

Będąc partnerem handlowym ze światowym potentatem balustrad firmą Q-railing, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wykonane z najwyższej jakości balustrady ze stali nierdzewnej, posiadające certyfikat ISO 9001:2008 oraz znak CE, spełniające rygorystyczne normy budowlane m.in. AbP, EN12600, AbZ, ETB, BS 6180.


Nasze atuty. 

Naszymi największymi atutami jest doświadczona załoga, konkurencyjne ceny producenta oraz krótkie terminy montażu. Firma AVIS mieści się w Rybniku w woj. śląskim. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, która mieści się w obiekcie handlowo-produkcyjnym o powierzchni 1000 m2. Znajdą tu Państwo ekspozycję składającą się z dostępnych u nas systemów balustrad nierdzewnych, poznają parametry technologiczne naszych rozwiązań oraz uzyskają wycenę. Znaczną część obiektu stanowi centralny magazyn oraz warsztat ślusarski, w którym powstają elementy balustrad.

Warta podkreślenia jest szerokość asortymentu naszych elementów balustrad, które liczą już około 9.000 różnorodnych produktów, składajacych się na najatrakcyjniejszą ofertę w kraju.


Nasze realizacje.

Obok tysięcy już realizacji w wielu domach, firmach i instytucjach w Polsce oraz wielu krajach na całym świecie mamy kilka wyjątkowych realizacji. Realizowaliśmy w całości (od projektu poprzez produkcję i montaż) lub dostarczaliśmy nasze produkty do takich miejsc jak między innymi:

 • Ołtarz Papieski na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie, • Hotel Bałtyk w Kołobrzegu
hotel-ba%C5%82tyk.jpg


 • Lotnisko Okęcie
Lotnisko-Chopina.jpg

 • Stadion ERGO ARENA w Gdańsku,
PGE_Arena_outside_1.jpg

 • Stadion Wrocław

 

Kompleksowa oferta i oddziały regionalne. 

Nasze starania zawsze były ukierunkowane na kompleksową obsługę i zadowolenie klienta. Poza gotowymi systemami balustrad nierdzewnych firmy AVIS , w ofercie znajduje się także wszystko to co związane jest z montażem, konserwacją i obróbką balustrad systemowych. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów, uruchomiliśmy dynamicznie rozwijające się oddziały regionalne w ramach naszej autoryzowanej sieci montażowej. Pozwala nam to w krótkim czasie dotrzeć do jakże wymagających klientów w wielu regionach całej Polski. W styczniu 2018 na terenie całej Polski działa poza centralą w Rybniku aż 13 oddziałów regionalnych AVIS: 

 • AVIS Oddział Częstochowa
 • AVIS Oddział Wielkopolska
 • AVIS Oddział Kraków
 • AVIS Oddział Bukowina Tatrzańska
 • AVIS Oddział Toruń
 • AVIS Oddział Warszawa
 • AVIS Oddział Łódź
 • AVIS Oddział Wrocław
 • AVIS Oddział Mazury
 • AVIS Oddział Gdańsk
 • AVIS Oddział Zielona Góra
 • AVIS Oddział Żywiec
 • AVIS Oddział Olesno
 • AVIS Oddział Darłowo

Zapraszamy na podstronę oddziałów regionalnych >

o-nas-map.png

Od 2015 roku działamy na rynku niemieckim, gdzie znajduje się nasz odział handlowy AVIS Gelaenderelemete.
Elementy balustrad i zestawy balustradowe dystrybujemy z miejscowości Guben.


Firma AVIS - balustrady nierdzewne składa się z trzech działów


Dział handlowy
zajmujący się doradztwem technologiczym oraz realizacją zamówień klientów hurowych i detalicznych na elementy balustrad. Oferujemy wysyłkę towaru kurierem na terenie całego kraju.

Balustrady ze stali nierdzewnej wykonane z elementów AVIS można spotkać w: Niemczech, Norwegii, Szwecji, Czechach, Słowacji, Austrii, Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Łotwie, Litwie, Białorusi, Serbii, Izraelu, USA, Tobago (wyspy Karaibskie), Hiszpanii oraz Australii.

Dział produkcyjny
zadaniem jest realizacja każdego projektu na elementy i słupki do balustrad nierdzewnych. Każdy zatrudniony w naszej firmie spawacz posiada niezbedne certyfikaty do prac spawalniczych metodą TIG zgodnie z normą PN-EN 287-1:2001. Możemy się także pochwalić nowocześnie wyposażonym w narzędzia warsztatem.

Dział montażu
montaż balustrad ze stali nierdzewnej wykonywany jest przez zespół składający się zdoświadczonych montażystów, którzy są w stanie poradzić sobie z każdym zleceniem. Obsługa w tym dziale zaczyna się od pomiaru lub wizji lokalnej w miejscu przyszłego montażu, doradztwem technologicznym u klienta oraz profesjolanym wykonastwem. Usługę montażu wykonujemy na zlecenia klientów indywidualnych jak i biznesowych. Efekty naszej pracy zawsze są zgodne z obowiązującymi normami budowlanymi w zakresie balustrad i poręczy. Współpraca z naszą firmą to wybór najwyższej jakości, profesjonalności i krótkich terminów.


Strefa Jumpera
Nasza firma jest także właścicielem marki Strefajumpera.pl.

Jesteśmy pozytywnie zakręconymi entuzjastami lotnictwa, stawiamy na profesjonalizm i bezpiczeństwo wykonywania skoków spadochronowych. Chcielibyśmy abyście wraz z nami poznali cudowny świat nowoczesnego spadochroniarstwa tak, aby w przyszłości móc czerpać maksimum radości z szybowania w przestworzach. 

W oparciu o wieloletnie doświadczenie ekspertów branży spadochronowej przygotowaliśmy dla Państwa sieć 21 lotnisk, na których można wykonać skok spadochronowy w tandndemie
Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji!

Balustrada ze stali nierdzewnej model ATLANTA MGN4I do nabycia w okazyjnej cenie od 195 zł netto za 1 MB!

195
zł za
1 METR

Naszym klientom w atrakcyjnej cenie proponujemy również montaż balustrady.

Na przykładzie trzymetrowego odcinka poręczy stworzyliśmy zestaw wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 w wykończeniu szlifowanym K320.
Dzięki możliwości regulacji kątów elementów montażowych (regulowany pochwyt oraz kąty rurki wypełniającej), przedstawiona poręcz idealnie się nadaje do wykonania klatki schodowej oraz na odcinki poziome

W naszej ofercie posiadamy elementy balustrady potrzebne do wykonania załamań oraz do przedłużania balustrady o kolejne odcinki

Balustrady można zamówić w zestawie do własnego montażu (wysyłka na terenie całego kraju), lub do montażu wykonanego przez naszą firmę (w zakładce kontakt znajdź najbliższego montażystę)

Na elementy balustrady składają się:

 • słupek wykonany z rury o wymiarach 42,4 x 970 mm - 3 szt.
 • pochwyt z rury o wymiarach 42,4 x 3000 m - 1 szt.
 • wypełnienie z rurek 12,0 x 3000 mm - 4 szt.
 • zaślepka pochwytu 42,4 - 2 szt.
 • zaślepki rurki 12,0 mm - 8 szt.

Balustrady cechuje również łatwy montaż -

Bez spawania