Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu balustrad nierdzewnych. Naszą firmę cechuje solidność i terminowość wykonanych robót. Dysponujemy trzema zespołami doświadczonych montażystów dzięki czamu wykonujemy montaże w możliwie krótkim terminie. Aby usprawnić kontakt z klientami wprowadziliśmy zasadę czterech etapów montażu balustrady.

Pierwszy etap: to wybór modelu balustrady. Wykonujemy balustrady w kilkunastu wzornictwach, które można zobaczyć tutaj.

Drugi etap: to przesłanie na naszego maila: avis.biuro@wp.pl szkicu balkonu lub klatki schodowej wraz z wymiarami oraz podanie wzoru balustrady. Na podstawie tych danych wykonamy kosztorys i przedstawimy Państwu wstępną ofertę. Po zaakceptowaniu ceny przechodzimy do etapu trzeciego.

Trzeci etap: to szczegółowy pomiar i sprawdzenie warunków do montażu jakie wykona nasz przedstawiciel w Państwa domu lub firmie. Po uzyskaniu  tych danych złożymy ofertę końcową, a następnie spiszemy umowę na wykonanie balustrady.

Czwarty etap: to montaż balustrad nierdzewnych.


Koszty:

  • Montaż 1 mb. balustrady w budynkach zamieszkania jednorodzinnego - od 300,00 zł netto (typowa cena dla systemu Atlanta, ostatecznie zależna od wrozu i lokalizacji balustrady).
  • Montaż 1 mb. balustrady w budynkach komercyjnych i zamieszkania wielorodzinnego - od 350,00 zł netto (typowa cena dla systemu Atlanta, ostatecznie zależna zależna od wzoru i lokalizacji balustrady).

Mapa-monta%C5%BCy-balustrad-nierdzewnych

produkcja balustrad nierdzewnych
Pracujemy na nowoczesnych maszynach i urządzeniach do obróbki metali, co pozwala nam zachować najwyższą jakość oferowanych usług.
Technologia produkcji balustrad jaką stosujemy opiera się na kilku metodach, gdzie część elementów jest przykręcana inna sklejana, a elementy przenoszące największe obciążenia łączone są metodą spawania TIG, a następnie szlifowane lub polerowane.

Polecamy konstrukcje oraz elementy pod indywidualne zamówienia, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnych.
Skład stali nierdzewnej, z jakiej wytwarzane są wszystkie nasze produkty (balustrady nierdzewne, poręcze, elementy balustrad i inne), sprawia, że są one trwałe i charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki chemiczne i atmosferyczne.Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta począwszy od projektu balustrady, wizualizacji po produkcję i montaż pod wskazanym adresem.

Montaż balustrad zwykle jest poprzedzony pomiarem naszego pracownika. Zapraszamy do zakłądki KONTAKT.

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji!

Balustrada ze stali nierdzewnej model ATLANTA MGN4I do nabycia w okazyjnej cenie od 195 zł netto za 1 MB!

195
zł za
1 METR

Naszym klientom w atrakcyjnej cenie proponujemy również montaż balustrady.

Na przykładzie trzymetrowego odcinka poręczy stworzyliśmy zestaw wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 w wykończeniu szlifowanym K320.
Dzięki możliwości regulacji kątów elementów montażowych (regulowany pochwyt oraz kąty rurki wypełniającej), przedstawiona poręcz idealnie się nadaje do wykonania klatki schodowej oraz na odcinki poziome

W naszej ofercie posiadamy elementy balustrady potrzebne do wykonania załamań oraz do przedłużania balustrady o kolejne odcinki

Balustrady można zamówić w zestawie do własnego montażu (wysyłka na terenie całego kraju), lub do montażu wykonanego przez naszą firmę (w zakładce kontakt znajdź najbliższego montażystę)

Na elementy balustrady składają się:

  • słupek wykonany z rury o wymiarach 42,4 x 970 mm - 3 szt.
  • pochwyt z rury o wymiarach 42,4 x 3000 m - 1 szt.
  • wypełnienie z rurek 12,0 x 3000 mm - 4 szt.
  • zaślepka pochwytu 42,4 - 2 szt.
  • zaślepki rurki 12,0 mm - 8 szt.

Balustrady cechuje również łatwy montaż -

Bez spawania