AVIS – balustrady ze stali nierdzewnej, jest krajowym liderem w zakresie produkcji, sprzedaży oraz importu elementów balustrad nierdzewnych. Działając nieprzerwanie w branży od 2009 roku, słyniemy z rzetelnej produkcji, terminowych dostaw oraz elastycznych warunków współpracy handlowej w działach systemów balustrad nierdzewnych, zadaszeń ze stali nierdzewnej, balkonów francuskich oraz obrotu stalą.

Będąc partnerem handlowym ze światowym potentatem balustrad firmą Q-railing, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wykonane z najwyższej jakości balustrady ze stali nierdzewnej, posiadające certyfikat ISO 9001:2008 oraz znak CE, spełniające rygorystyczne normy budowlane m.in. AbP, EN12600, AbZ, ETB, BS 6180.

Starania nasze zawsze były ukierunkowane na kompleksową obsługę i zadowolenie klienta. Poza gotowymi systemami balustrad nierdzewnych firmy Avis, w ofercie znajduje się także wszystko to co związane jest z montażem, konserwacją i obróbką balustrad systemowych.

Naszymi największymi aututami jest nasza doświadczona załoga, konkurencyjne ceny producenta oraz krótkie terminy montażu. Firma Avis mieści się w Rybniku w woj. śląskim. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, która mieści się w obiekcie handlowo-produkcyjnym o powierzchni 1000 m2. Znajdą tu Państwo ekspozycję składającą się z dostępnych u nas systemów balustrad nierdzewnych, poznają parametry technologiczne naszych rozwiazań oraz uzyskają wycenę. Znaczną część obiektu stanow centralny magazyn oraz warsztat ślusarski, w którym powstają elementy balustrad. Avis posiada także oddział handlowy w Gorlitz w Niemczech, gdzie także można znaleźć nasze balustrady nierdzewne Avis.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów, uruchomiliśmy dynamicznie rozwijający się oddział w Bukowinie Tatrzańskiej. Pozwala nam to w krótkim czasie dotrzeć do jakże wymagających klientów na Podhalu i w pozostałej części małopolski.

Warta podkreślenia jest szerokość asortymentu naszych elementów balustrad, które liczą już około 9.000 różnorodnych produktów, składajacych się na najatrakcyjniejszą ofertę w kraju.

Dostarczaliśmy nasze produkty do takich miejsc jak: Hotel Bałtyk w Kołobrzegu, Lotnisko Okęcie, Stadion ERGO ARENA w Gdańsku, Stadion Wrocław.Hotel Bałtyk
Lotnisko Chopina
Arena
Szpital Jastrzębie

Firma Avis - balustrady nierdzewne składa się z trzech działów:

Dział handlowy: zajmujący się doradztwem technologiczym oraz realizacją zamówień klientów hurowych i detalicznych na elementy balustrad. Oferujemy wysyłkę towaru kurierem na terenie całego kraju.

Balustrady ze stali nierdzewnej wykonane z elementów AVIS można spotkać w: Niemczech, Norwegii, Szwecji, Czechach, Słowacji, Austrii, Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Łotwie, Litwie, Białorusi, Serbii, Izraelu oraz Australii.

Dział produkcyjny: którego zadaniem jest realizacja każdego projektu na elementy i słupki do balustrad nierdzewnych. Każdy zatrudniony w naszej firmie spawacz posiada niezbedne certyfikaty do prac spawalniczych metodą TIG zgodnie z normą PN-EN 287-1:2001. Możemy się także pochwalić nowocześnie wyposażonym w narzędzia warsztatem.

Dział montażu: montaż balustrad ze stali nierdzewnej wykonywany jest przez zespół składający się zdoświadczonych montażystów, którzy są w stanie poradzić sobie z każdym zleceniem. Obsługa w tym dziale zaczyna się od pomiaru lub wizji lokalnej w miejscu przyszłego montażu, doradztwem technologicznym u klienta oraz profesjolanym wykonastwem. Usługę montażu wykonujemy na zlecenia klientów indywidualnych jak i biznesowych. Efekty naszej pracy zawsze są zgodne z obowiązującymi normami budowlanymi w zakresie balustrad i poręczy. Współpraca z naszą firmą to wybór najwyższej jakości, profesjonalności i krótkich terminów.

MapaZapraszamy do skorzystania z naszej promocji!

Balustrada ze stali nierdzewnej model SABRE 290 do nabycia w okazyjnej cenie od 184 ZŁ NETTO ZA 1 MB!

184
zł za
1 METR

Naszym klientom w atrakcyjnej cenie proponujemy również montaż balustrady.

Na przykładzie trzymetrowego odcinka poręczy stworzyliśmy zestaw wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 w wykoń czeniu szlifowanym K320.
Dzięki możliwości regulacji kątów elementów montażowych (regulowany pochwyt oraz kąty rurki wypełniającej), przedstawiona poręcz idealnie się nadaje do wykonania klatki schodowej oraz na odcinki poziome

W naszej ofercie posiadamy elementy balustrady potrzebne do wykonania załamań oraz do przedłużania balustrady o kolejne odcinki

Balustrady można zamówić w zestawie do własnego montażu (wysyłka na terenie całego kraju), lub do montażu wykonanego przez naszą firmę (zasięgiem obejmujemy wo. śląskie, małopolskie oraz opolskie).

Na elementy balustrady składają się:

  • słupek wykonany z rury o wymiarach 42,4 x 970 mm - 3 szt.
  • pochwyt z rury o wymiarach 42,4 x 3000 m - 1 szt
  • wypełnienie z rurek 12,0 x 3000 mm - 4 szt
  • do wyboru różne zakończenia rurek 12,0 mm
  • wsporniki pochwytu z regulacją kątów
  • mocowania rurek 12,0 mm z regulacją kątów

Balustrady cechuje również łatwy montaż -

Bez spawania